Początkujący

Każdy z nas ma swoją historię i swoje wspomnienia związane z początkami gry w Disc Golf’a. To, czy będą one przyjemne w dużej mierze zależy od tego, jakie dyski wybierzemy na start. Od czego zacząć?

Putter to niezbędny dysk w każdej rozgrywce. Służy on do wrzucania dysku bezpośrednio do kosza i rzutów na mniejsze odległości. Wszystkie puttery dostępne w naszym sklepie dobrze sprawdzą się zarówno w rękach początkujących graczy, jak i doświadczonych zawodników. 

Puttery

Midrange to dysk, który służy do rzucania na średnie odległości. Dla początkującego gracza będzie to podstawowy dysk do nauki techniki rzutów. Wskazane poniżej modele będą łatwe do opanowania i przyśpieszą proces nauki:

Midrange


Możesz również wybrać jeden z zestawów, które przygotowaliśmy dla początkujących i średniozaawansowanych graczy. Każdy z nich zawiera dyski idealne do rozwoju umiejętności. Część z nich wyposażona jest także w fairway driver'y, czyli dyski szybsze od midrange, które po paru treningach powinny latać jeszcze dalej!

ZestawyPierwsze dyski w kolekcji powinny być przede wszystkim przyjazne graczowi. Jedną z podstawowych cech, która na to wpływa jest plastik, z jakiego dysk jest wykonany. Z względu na swoją chwytliwość, do putter'ów i midrange najlepiej sprawdzają się podstawowe plastiki (np. Innova Dx, Discmania D-line, Discmania Active, oraz Prodigy 300). Dla fairway driverów polecamy bardziej wytrzymałe tworzywa (np. Innova Champion, Discmania Neo, Prodigy 400).

Jeśli masz jakieś pytanie lub wątpliwości - skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.