O nas

Świat Dysków to trzech przyjaciół - Artur, Maciek i Wojtek, których połączyła wspólna pasja, jak się potem okazało niejedna. Wszystko zaczęło się w okolicach 2005 roku, kiedy zaczęliśmy grać w inną odmianę sportu dyskowego - Ultimate. Wiele wspólnie spędzonych na boiskach lat zaowocowało przyjaźnią, która w 2017 roku przeniosła się także na Disc Golf. Dyscyplinę pokazał nam Wojtek, który importował ją w czasie studiów z Kanady. Tak, z różnych powodów i w różnej kolejności, wszyscy zakochaliśmy się w Disc Golfie.

Myśl o założeniu Świata Dysków zrodziła się w nas z potrzeby popularyzowania dyscypliny i pokazywania jej jak najszerszemu gronu. Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna pomoc w każdej materii związanej z Disc Golfem, niezależnie czy będzie to zaopatrzenie Twojej torby, organizacja zawodów lub warsztatów czy budowa pola. Jesteśmy gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu, którego realizacja zrodzi nowych graczy i przyszłych Mistrzów Świata.

Naszą misją jest przekonanie jak największej ilości osób, że Disc Golf to fantastyczny sport, który może uprawiać każdy i w zasadzie wszędzie. W przeciwieństwie do wielu innych dyscyplin Disc Golf nie wymaga dużych nakładów. Wystarczy przestrzeń i kilka koszy, aby powstało fantastyczne centrum sportowej rekreacji dla całej rodziny. Pomóż nam zbudować świat pełen koszy, nasz wspólny Świat Dysków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.