Prodigy 500 Spectrum M4 - Isaac Robinson

Cena: 109,00 zł 109.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Prodigy M4 to straight/understable midrange dający niesamowicie dużo radości z gry. Nawet początkujący gracz będzie w stanie szybko opanować ten dysk i wykorzystać jego fantastyczny potencjał. M4 dysponuje dużym glide'em, dzięki czemu nawet przy stosunkowo małej sile wyrzutu będzie długo utrzymywał się w powietrzu. Dla doświadczonych zawodników to doskonałe narzędzie do radzenia sobie z wąskimi korytarzami – wyrzucony pod kątem hyzer Prodigy M4 wstanie i będzie leciał prosto. Jeśli zaś przechylimy go do prawej (RHBH), będzie utrzymywał tę linię do samego końca swojego lotu. Rewelacyjny dysk zarówno do nauki gry, jak i radzenia sobie z najbardziej wymagającymi dołkami.

Isaac Robinson signature series 2023 to limitowana wersja M4 w wersji premium - bardzo efektowny stamp i plastik sprawiają, że dysk naprawdę przyciąga wzrok. Signature M4 będzie nieco stabilniejsze niż standardowe wersje.

Prodigy 500 Spectrum to bardzo efektowny plastik z gwarantujący bardzo dużą wytrzymałość i chwytliwość. Charakterystyczną cechą jest "zawirowanie" kolorów w plastiku, znane chociażby ze Swirly S-line czy Halo Star. Spectrum to wielobarwny efekt plastiku, podnoszący jego wizualną atrakcyjność.

Kolor stampa na dysku może różnić się od stampa z obrazka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.