Prodigy 400 FX-3

Cena: 85,00 zł 85.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

FX-3 to szybki fairway driver, który oferuje ogromną frajdę z rzucania. Nowość od Prodigy jak na speed 9 lata naprawdę daleko i w bardzo satysfakcjonujący sposób. Doświadczeni i średnio zaawansowani gracze z pewnością docenią łatwość z jaką FX-3 wchodzi w fazę turna w środkowej fazie lotu i późny łagodny fade, który pojawia się na finiszu. FX-3 ma na tyle stabilności, aby utrzymać dużą moc rzucającego i trzymać prosty, kontrolowany lot. To również fantastyczny dysk do rzucania hyzerem - przy dużej mocy FX3 wyprostuje swój lot pokonując dobry dystans i zakończy go przewidywalnym fadem. Mniej doświadczeni gracze mogą używać go jako uniwersalnego fairway drivera, który doda kolejne metry w kontrolowanym zasięgu, zarówno na otwartych dołkach jak i leśnych korytarzach.

Polecamy na każdym etapie doświadczenia i umiejętności - dzięki swojej uniwersalności FX-3 może znaleźć swoje miejsce w torbie każdego gracza.

Plastik 400 - mieszanka premium o dużej wytrzymałości i niezłej chwytliwości. Jest ona dość elastyczny, ale nie miękki. Dyski w plastiku Prodigy 400 są bardzo efektowne, lekko transparentne i komfortowo leżą w dłoni. 

Kolor stampa na dysku może różnić się od stampa z obrazka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.