Discmania Nordic Phenom 2 - Niklas Anttila Horizon PD

Cena: 119,00 zł 119.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Discmania PD to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dysków z linii Discmania Originals. PD zawdzięcza swoją nazwę słowom Power Driver. To szybki overstable driver zapewniający bardzo dużą kontrolę nad rzutami. Dla większości graczy będzie to świetne narzędzie do pewnych i mocnych hyzerów oraz gry na wietrze, jednak w miarę upływu czasu dysk będzie stawał się coraz bardziej neutralny. Krawędź dysku jest nieco węższa od przeciętnej dla tej szybkości, co zapewnia większe poczucie kontroli. Rzucony płasko PD będzie miał długi prosty lot, bez tendencji do wchodzenia w anhyzer. Po utracie prędkości automatycznie włączy się wyraźny fade, mogący dawać skip przy kontakcie z twardym podłożem. Pomimo umiarkowanego glide’u PD może latać naprawdę daleko, jednak wymaga to nieco więcej siły od rzucającego. W zamian PD świetnie powalczy z wiatrem i utrzyma hyzerową linię od startu do końca. Dysk polecamy średniozaawansowanym i zaawansowanym graczom.

Nordic Phenom 2 to ekskluzywna seria PD sygnowana przez Niklasa Anttilę - jednego z najbardziej ekscytujących graczy młodego pokolenia z Finalndii. W porównaniu do standardowego PD w plastiku C-line Nordic Phenom 2 będzie miał trochę więcej glide'u i dystansu, ale nadal dużą stabliność gwarantującą powtarzalność i kontrolę. Tak o swoim dysku mówi sam Niklas:

"PD (Power Driver) is my go-to driver when I need a combination of distance and reliability. This new Horizon PD will be a big part of my game this season"

Special Blend S-line - Plastik premium posiadający efektowne wzory na krawędzi. Doskonała chwytliwość i wytrzymałość.

Kolor stampa może różnić się od widocznego na zdjęciu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.